Bebe Rexha ne Tirane

GazetaPanoramaPublished: September 9, 2016Updated: September 14, 20161,665 views
Published: September 9, 2016Updated: September 14, 2016

Bebe Rexha, ka mbajtur të premten në mbrëmje një koncert në sheshin “Nënë Tereza” ku ishin të pranishëm me qindra të pranishëm për ta ndjekur.

Këngëtarja e famshme në SHBA pasi përshëndeti njerëzit në shesh tha se është me origjinë nga Dibra, pavarësisht se nuk di të flasë dhe aq mirë shqip.

Gjatë performancës ajo pati dhe një moment prekës dhe shpërtheu në lot, kur tha se shqiptarët ishin mbështetësit më të mëdhenj të saj në Facebook dhe Instagram.

Be the first to suggest a tag

    Comments

    0 comments