Spahiu nga Dibra i quan socialistët 'kastravecë': Djemtë vënë buzëkuq e vajzat bëhen tap

GazetaPanoramaPublished: September 9, 2016Updated: September 14, 2016529 views
Published: September 9, 2016Updated: September 14, 2016

Kreshnik Spahiu, kreu i Partisë Aleanca Kuqezi ka qenë sot në fushatën përmbyllëse të PD-së në Dibër, për zgjedhjet për kryebashkiakun e ri që mbahen të dielën.

Ai ka qenë i ashpër në deklaratat e tij kundër mazhorancës dhe veçanërisht kryeministrit Edi Rama, për të cilin ka kërkuar votën e dibranëve që siç tha ai "ta shporrim Ramën".

Be the first to suggest a tag

    Comments

    0 comments