Momenti kur nje person qellon me arme ne Londer

GazetaPanoramaPublished: September 8, 2016Updated: September 14, 2016984 views
Published: September 8, 2016Updated: September 14, 2016

Ky është momenti i kapur nga kamerat e sigurisë, ku një njeri me shotgan ecën në rrugët e Londrës dhe qëllon dy kalimantarë.
Ngjarja ka ndodhur në Jug të Londrës në Britani dhe janë plagosur dy persona, një 21-vjeçar dhe një 16-vjeçar.
Policia ka nisur menjëherë hetimet për rastin dhe thotë se nuk ka lidhje me sulm terrorist, por me një sherr mes të rinjve.

Be the first to suggest a tag

    Comments

    0 comments