Premium Only Content
Bommetje! Ad Nuis column
In zijn nieuwste prikkelende column neemt Ad Nuis ons mee op een turbulente reis door zijn gedachten. In een wereld waar een onschuldig bommetje in een zwembad als een terroristische daad wordt beschouwd, reflecteert hij op de 'toenemende terreurdreiging’ en de vermelding van daders in rapporten. Met scherpe observaties ontleedt hij de machtsstructuren en de leugens die steeds meer aan het licht komen, terwijl mensen die kritische vragen stellen vaak worden weggezet als rechts-extremisten en complotdenkers. Ad betoogt dat de wetenschap, hoe prachtig ook, ook haar belangen en corruptie kent. Hij pleit voor transparantie en het stellen van essentiële vragen in een tijd waarin de overheid te veel macht krijgt.
Met een knipoog naar het verleden en een vleugje nostalgie herinnert hij ons eraan dat de kleine dingen in het leven, zoals genieten van de zon, de natuur en dierbaren, uiteindelijk de essentie vormen. De column is een uitnodiging om kritisch te blijven, de absurditeit van de maatschappij te doorzien en te streven naar een alternatief dat de menselijke maat herstelt en de totalitaire machtsgreep van verschillende entiteiten terug in de fles duwt.
-
Deze video is geproduceerd door Café Weltschmerz. Café Weltschmerz gelooft in de kracht van het gesprek en zendt interviews uit over actuele maatschappelijke thema's. Wij bieden een hoogwaardig alternatief voor de mainstream media. Café Weltschmerz is onafhankelijk en niet verbonden aan politieke, religieuze of commerciële partijen.
Waardeer je onze video's? Help ons in de strijd naar een eerlijker Nederland, vrij van censuur en Steun Café Weltschmerz en word Stamgast!
https://cafeweltschmerz.nl/register/
Wil je onze nieuwsbrief ontvangen in je mailbox?
https://cafeweltschmerz.nl/nieuwsbrief/
Wil je op de hoogte worden gebracht van onze nieuwe video's? Klik hierboven dan op Abonneren!
-
1:20:25
Café Weltschmerz
2 years ago $0.06 earnedHoe kun je belasting ontwijken? - Tafel van Feshtali #16
5421 -
1:15:43
DeVory Darkins
3 hours agoDISTURBING: Gavin Newsom makes FATAL MISTAKE after Criminal Illegal Alien kills 11 year old boy
105K49 -
LIVE
MattMorseTV
2 hours ago $9.28 earned🔴Trump's HUGE ANNOUNCEMENT.🔴
2,041 watching -
LIVE
Dr Disrespect
5 hours ago🔴LIVE - DR DISRESPECT'S TRIPLE THREAT CHALLENGE - ARC RAIDERS • BF6 • FORTNITE
1,304 watching -
1:18:21
Sean Unpaved
4 hours agoArch Manning & Texas ELIMINATED From College Football Playoff Contention | UNPAVED
30.4K2 -
1:59:06
The Charlie Kirk Show
4 hours agoBlackpilled Zoomers + Charlie's Sabbath + Minnesota Meltdown | Bowyer, Turek, Glahn | 12.3.2025
60.7K29 -
12:44
Dr. Nick Zyrowski
2 days agoThe REAL Benefits of One Meal A Day (OMAD) Intermittent Fasting
22.9K3 -
LIVE
Barry Cunningham
18 hours agoLIVE BREAKING NEWS: President Trump Addresses The Nation | Marco Rubio | Kash Patel | News!
2,068 watching -
59:34
Timcast
4 hours agoNarco Boat Double Strike Triggers MASSIVE Political Firestorm, Admiral To Be QUESTIONED By Congress
146K86 -
2:03:59
Side Scrollers Podcast
5 hours agoKaceytron Publicly Humiliated by H3H3 + Sabrina Carpenter/White House FEUD + More | Side Scrollers
38.3K4