Mirę staiga [42]

3 months ago
9.72K

"Versmės" leidykla pristato daugiau nei 500 tūkst. prenumeratorių turinčio "Rumble" vaizdo kanalo "Stew Peters Network" filmą "Mirę staiga", kuris nuo premjeros, įvykusios 2022-11-21 jau yra surinkęs daugiau nei 18 mln. peržiūrų. Filmą sukūrė ir prodiusavo Matthew Miller Skow ir Nicholas Stumphauzer.

Praėjus vos kelioms dienoms nuo antrosios Covid-19 vakcinos dozės, du paaugliai vaikinai mirė miegodami.

9-erių metų vaikas nuėjo miegoti ir niekada nebepabudo.

Aš, Tomas Robertas Maltusas, ką tik padėjau jums pasakyti akivaizdų faktą, kad mūsų demografinė padėtis reiškia mirtį.

Tomas Robertas Maltusas buvo britų demografas, gyvenęs vėlyvame aštuonioliktame amžiuje ir buvo pirmasis išpopuliarinęs idėją, jog pasaulyje tiesiog yra per daug žmonių, kurie išnaudoja per daug išteklių.

Šiandien Maltuso teoriją plėtoja pasaulio ekonomikos forumas su Džordžu Sorošu ir Bilu Geitsu, kurie šneka apie depopuliaciją, apie visas šias utopines idėjas, kurių prikištos jų galvos:

"Pasaulyje šiuo metu yra 6,8 milijardo žmonių, jų skaičius didės iki maždaug 9 milijardų. Jei mes labai puikiai viską atliktume su naujomis vakcinomis, sveikatos apsauga, su gimstamumu susijusia sveikatos apsauga, mes galėtume pasaulio gyventojų skaičių sumažinti galbūt 15 procentų."

Jei nueisite į „Google“, rasite paieškos laukelį ir jame įvesite „staigiai mirė“, kad ir kaip būtų netikėta, staiga pamatysite daugybę žmonių, straipsnių apie žmones, kurie staigiai netikėtai mirė per praėjusią savaitę. Yra ir vyresnių žmonių, bet taip pat ir daug jaunesnių žmonių visame pasaulyje. Žinomi žmonės, sportininkai, kurie tiesiog staigiai nukrito ir mirė be jokio paaiškinimo. Ir atrodo, jog nėra jokio didelio triukšmo, atrodo, kad mes nieko nežinome, tai tiesiog nutinka. Bet ne, taip nenutinka, taip niekada nenutikdavo iki šiol.

"Dabar esu antivakseris, anksčiau toks nebuvau ir tai, ką aš išmokau, būdamas čia ir matydamas tai, ką matau, ne tik turėdamas išskirtines sąlygas, bet matydamas tai, ką visi kiti turi galimybę matyti. Aš nenoriu skiepytis jokia vakcina, nes aš nepasitikiu farmacijos pramone. Neseniai palaidojau žmogų, kuris mirė staiga; nesirgo, daugiau kaip 50 metų amžiaus, bet nesirgo."

"Pandemija suteikė progą atsikūrimui. Tai yra mūsų proga pagreitinti savo priešpandeminius bandymus, persvarstyti ekonomines sistemas, kurios iš tikrųjų kovoja su globaliais iššūkiais, tokiais kaip pasaulinis skurdas, nelygybė, klimato kaita." – pažiūrėję filmą sužinosite kas yra šių kontraversiškų sentencijų autoriai.

Išvertė ir lietuviškai įgarsino "Versmės" leidykla. Tai 42-asis "Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformoje "Rumble" paskelbtas 2023-07-02.

"Versmės" leidyklos vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Filmo garso takelio tekstas https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Vaizdo įrašo originalas https://rumble.com/v1wac7i-world-premier-died-suddenly.html

Jei turėtumėte pastabų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su "Versmės" leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.

Loading comments...