Magnetická Voda Zvyšuje Úrodu a Růst Rostlin

1 year ago
13.6K

Magnetická Voda Zvyšuje Úrodu a Růst Rostlin – Čistí Trubky – Pohání Tělo – Strukturovaná voda

MAGNETICKÁ VODA – Ahoj,jsem Laura, obyčejná zahradnice.
Rychlá aktualizace o experimentu s růstem rostlin, který dělám. Firma Plantsurge mi poslala jejich magnetické zařízení, které vypadá takto a připnete ho na hadici.

Myšlenka je, že magnety posilují vodu (https://stop5g.cz/?s=strukturova+voda EZ Voda). Díky tomu jsou rostliny čerstvější a silnější.

Pro můj experiment mám dvě konve. Velká Technologie :-)

Mám zelenou konvici s magnetizovanou vodou a červenou konvu s domovní nebo s dešťovou vodou, která je teď naplněna, protože byl nepřetržitý déšť. Mám dvě sady rostlin, které jsem označila různými barevnými štítky. Zelené jsou s magnetizovanou vodou a červené pro normální vodu.

Pokus je s těmito několika rostlinami, s dvěmi okurkami. Tady tyto májí zelený štítek pro magnetickou vodu. Tady je obyčejná voda. Obě byly sázeny ve stejnou dobu a za stejných podmínek. Atd.

Můžete vidět, že s magnetizovanou vodou je vyšší a o něco silnější, když je oba porovnáte. Řekla bych, že s magnetizovanou je lepší.

Dále zde máme Lufa (vodní meloun), znovu zase byly úplně stejné, stejná velikost, když jsem začínala. Tohle je s zmagnetizovanou vodou a tahle je obyčejná voda. S obyčejnou je už trochu vroubkovaná. Možná je to náhoda, možná je to silnější rostlina.

Pak tu máme dvě černá rajčata. S magnetizovanou vodou a pak je tu s obyčejnou vodou. Můžete vidět, že jsou podobné. Ale zase ta z magnetizovanou vodou je vyšší a hustčí řekla bych.

To je můj test, díky za sledování. Dám další aktualizaci později, ahoj.
https://stop5g.cz/magneticka-voda-zvysuje-urodu-a-rust-rostlin-cisti-trubky-pohani-telo-strukturovana-voda/

Prosím podpořte projekt STOP5G.CZ. Vaše příspěvky pomáhají zvládat měsíční platby a udržet portál v chodu. Jsme rádi za vaši pomoc a podporu, do zprávy prosím napište DAR.

CZK účet v Air Bank: 1166185011/3030
IBAN: CZ9230300000001166185011 BIC: AIRACZPP

Loading 2 comments...