Premium Only Content

Scena jest miejscem łączenia artystów | Hanna Carmen i Camilla
Główną rzeczą w kulturze romskiej jest jednoczenie. Wyraża się to na wiele sposobów. Zaczynając od wspierania się nawzajem, a kontynuując poprzez muzykę i taniec. Tak więc, po poznaniu kultury romskiej, zakochały się w niej dwie urocze piosenkarki. Których ten jasny, kolorowy świat zainspirował do tworzenia strojów i pisania pięknych piosenek. Hobby, które stało się życiem i sceną, która łączy wszystkich. Kiedy nie ma rywalizacji, lecz wsparcie wzajemne, inspiracja i jedność. Ciepło, wyrozumiałość, życzliwość, człowieczeństwo jest na pierwszym miejscu.
Hobby polegające na tworzeniu strojów, zwane " Garderobą Gwiazd", jest nieodłączną częścią kariery, która wypełnia całe życie. Niewiarygodne suknie i spódnice są wykonywane ręcznie, ważą średnio 5-7 kilogramów. Praca nad wizerunkiem, odpowiedni makijaż i biżuteria zanurzają nas w bajkę i otwierają drzwi do cudownego cygańskiego świata do którego zapraszają nas te dwie piękne panie.
Odpowiedź na pytanie, które padło podczas wywiadu "Jaką rolę odgrywa artysta w budowaniu twórczego społeczeństwa?" znajdziecie tutaj. Po prostu otwierając drzwi do cygańskiego, jasnego, bajecznego świata pieśni i tańca.
🌏 Międzynarodowe forum online „Globalny kryzys. Nasze ocalenie w jedności” z wyborem języka oglądania:
https://creativesociety.com/pl/global-crisis-our-survival-is-in-unity
⏩ Forum w języku polskim:
https://youtu.be/aQdCASkHMyo
💃 Zespół Cygańskiej Pieśni i Tańca | Kudowa-Zdrój 2022 https://youtu.be/6M0J9ho_qwc
💠 Oficjalna strona międzynarodowego projektu „Twórcze Społeczeństwo”:
https://creativesociety.com/pl
📩 E-mail: [email protected]
➡️ Youtube: https://youtube.com/channel/UC4K6sxfV9nF8l6zXYC4HfpQ
➡️ Facebook: https://www.facebook.com/CreativeSocietyPL
➡️ Instagram: https://instagram.com/creativesociety.pl?utm_medium=copy_link
➡️ TikTok: https://www.tiktok.com/@tworcze_spoleczenstwo?_t=8aa3V9La4hx&_r=1
#TwórczeSpołeczeństwo
-
2:22
Creative Society Poland
9 months agoTa eksplozja wstrząsnęła całym światem!
65 -
5:21:08
MattMorseTV
7 hours ago $54.39 earned🔴Portland Antifa's LASER ATTACK.🔴
109K69 -
2:57:37
megimu32
6 hours agoOFF THE SUBJECT: SAVAGE SATURDAY | Bodycam Chaos & Fortnite Madness!
30K7 -
3:37:17
Mally_Mouse
1 day ago🌶️ 🥵Spicy BITE Saturday!! 🥵🌶️- Let's Play: Content Warning
37.1K3 -
18:17
JohnXSantos
1 day ago $0.23 earned$1 vs $1,000,000,000 Business!
8.83K -
3:11
Memology 101
22 hours ago $3.44 earnedDon Lemon DESTROYED by LEGAL immigrants after claiming crossing the border illegally ISN'T a crime
19.2K38 -
1:32:31
BooniesHQ
11 hours ago $14.93 earnedGame Of SKATE Jereme Rogers Vs. Jordan Maxham: Boonies Skate Night 3
126K15 -
15:23
Exploring With Nug
17 hours ago $5.52 earnedWe Went Scuba Diving in the River and Found Incredible Lost Relics!
31.3K2 -
6:48:07
Rallied
12 hours ago $14.00 earnedBATTLEFIELD 6 DOMINATION WITH RAL !BF6 #BF6 #Ad
115K8 -
24:23
MYLUNCHBREAK CHANNEL PAGE
1 day agoIstanbul Should NOT Exist - Pt 5 of 5
49.6K25