HAARP, zemětřesení v Turecku, Sýrii a NWO

1 year ago
14.4K

Na konci ledna 2023 vybuchly rozhovory mezi tureckým prezidentem Erdoganem a švédskou vládou. Necháváte teroristické organizace divoce řádit po svých ulicích a pak budete očekávat naši podporu pro vstup do NATO? To se nestane. Aby přijali Švédsko a Finsko do NATO potřebovali také hlas od Turecka.

Ale rozhovory se rozpadly poté, co švédsko-dánský politik zapálil Korán před tureckým velvyslanectvím ve Stockholmu. V sobotu Rasmus Paludan, šéf krajně pravicové dánské strany (Tvrdá linie) uspořádal protest před tureckou ambasádou ve Stockholmu. Švédský dánský státní příslušník zapálil Korán, tím ohrozil švédskou přihlášku do NATO.

Zasedání vojenské aliance musí být jednomyslně schváleno členskými státy včetně Turecka. Po prohlášení Erdogana, Turecko a severní Sýrie byly zničeny řadou zemětřesení v jižním Turecku. S počtem obětí přesahujícím 11000 lidí.

V Turecku se dějí zemětřesení, většina z nich se vyskytuje ve východní a západní části země.

Ale těsně před zemětřeseními se vyskytly podivné anomálie, které vedly mnohé k otázce, zda zbraň HAARP byl použit k potrestání turecké vlády za to, že nedodržela linii NATO vládců Nového světového řádu.

Říkám odtud americkému velvyslanci: Vím, kterým novinářům jste psal, dejte špinavé ruce pryč od Turecka. Říkám vám jasně, dejte od Turecka ruce pryč. Vím jasně, co jste udělali.

Měli jsme několik hostů, kteří hovořili o tom, co HAARP dělá. Přiznávají co dělá, Proč ne, zeptáme se lidi z HAARP. Pokud jde o to, co to je, je to výzkumné zařízení pro výzkum v ionosféře a radio vědě.

Co ostatní země jako Rusové, Číňané, Evropská unie mají podobné programy?

Evropské společenství má zařízení v Tromso (HGSS) Norsko, které je součástí toho, čemu říkají (Ice) společenství, V podstatě je to zařízení jako HAARP, která existuje mnohem déle než HAARP.

Smithsonian, Daily mail o tom reportoval a mnoho dalších publikací reportuje.

Čína a Rusko spolupracují na ohřevu atmosféry pro kontrolu počasí pomocí velkých (fázovaných) anténních polí řízená družicemi ve vesmíru.

Je to modifikace počasí v globálním měřítku. Ve skutečnosti jsou tyto programy tak rozsáhlé a tak všezahrnující, že všechny ostatní programy modifikace počasí, které probíhají na menší regionální bázi, jsou prakticky negovány rozsahem globálních geoinženýrských programů.

Saturace, která ionizuje atmosféru, dělá atmosféru vodivější. HAARP je „Vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program“. Jsou to ionosférické ohřívače.

Mnozí slyšeli o HAARP zařízeních, není jen jedno, dvě nebo tři. Věříme, že na celém světě je jich nejméně 18. Přičemž tři další se staví v Antarktidě právě teď.
https://stop5g.cz/operace-highjump-admiral-richard-byrd-antarktida-base-211/

Byli jsme schopni identifikovat každou frekvenci a dosáhli jsme to jen s 30 watty rádiového výkonu. Pokud to uděláte s miliardou wattů, vibrace jsou tak prudké, že by se třáslo celé piano (https://rumble.com/v29x76u-haarp-zemtesen-a-przkum-zem.html). Ve skutečnosti by se vibracemi třásl celý dům. Vibrace by mohly být tak silné v podzemí, že by mohly způsobit i zemětřesení.

Tyto zbraně geopolitického terorismu jsou, budou schopny formovat příběh o změně klimatu a ohýbat země k vůli nového světového řádu. Cílové datum Agendy OSN 2030 se blíží.
Ve zkratce Nový Světový řád je zbraňový systém, planetární terraformační operace, která geneticky mění genetickou strukturu planety, mění složení atmosféry, mění tektonickou aktivitu planety, mění oceány, mění veškerý život, mění radiologické pozadí, mění magnetické pozadí, každé pozorování, které vidíme ukazuje, že tento moderní systém dělá jednu věc, že NÁS TO ZABIJÍ.

Prosím podpořte projekt STOP5G.CZ. Vaše příspěvky pomáhají zvládat měsíční platby a udržet portál v chodu. Jsme rádi za vaši pomoc a podporu, do zprávy prosím napište DAR.

CZK účet v Air Bank: 1166185011/3030
IBAN: CZ9230300000001166185011 BIC: AIRACZPP

Loading comments...