HAARP, Zemětřesení v Japonsku a Chazarská Mafie

1 year ago
14.1K

Loni (2007) jsem konfrontoval bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaku s tím, proč předal kontrolu nad japonským finančním systémem skupině amerických a evropských oligarchům (Rockefeller, Rothschildové, Chazarská mafie). On a jeho pověřenec mi řekli, že to bylo kvůli tomu, že Japonsku bylo vyhrožováno s přístrojem, které vytváří zemětřesení.V té době jsem tomu nevěřil.

Ale když jsem začal zveřejňovat to co dělali, bylo mně řečeno japonskou bezpečnostní policií, že kvůli tomu, co jsem řekl, na místech jako renstock.com, město Niigata bude zasaženo zemětřesením (https://cs.wikipedia.org/wiki/Jadern%C3%A1_elektr%C3%A1rna_Ka%C5%A1iwazaki-Kariwa). Dva dny poté japonský největší jaderný reaktor byl přesným epicentrem dvou zemětřesení, obě o magnitudě 6.8. To byla pro mě až moc velká shoda okolností.
https://stop5g.cz/vesmirne-valky-ldal-je-haarp-druhe-generace-na-letadlech-a-5g-satelitech-smerovane-zbrane-zmeny-pocasi-pres-ovladani-nanotech-po-kontrolu-davu/

Začal jsem zkoumání a našel jsem HAARP. Uvědomil jsem si, že doopravdy ví, jak udělat zemětřesení. Dělají to pomocí střílení mikrovln velikosti miliardy wattů do ionosféry. Ionosféra je část atmosféry, která má hodně energie. To vytlačí ionosféru nahoru do vesmíru, která se pak odrazí zpět. Jak se odrazí, může způsobit zemětřesení. Je to stejné jako když operní zpěvák rozbije sklo zpěvem na určité úrovni.
https://stop5g.cz/rezonance-rezonancni-dutina-zbrane-vibrace-bunek-exploze-kosti-a-organu-cirkadianni-rezonancni-frekvence/

Nebo tažením nehtů po tabuli cítíte divný pocit … (frekvence,vibrace,energie) Jestli upraví vibraci, energii a rezonanční frekvence pro jakoukoliv skálu a jakékoliv cílové místo, tak to mohou udělat.

Prosím podpořte projekt STOP5G.CZ. Vaše příspěvky pomáhají zvládat měsíční platby a udržet portál v chodu. Jsme rádi za vaši pomoc a podporu, do zprávy prosím napište DAR.

CZK účet v Air Bank: 1166185011/3030
IBAN: CZ9230300000001166185011 BIC: AIRACZPP

Loading comments...