Premium Only Content

Het omvangrijke jaar van Willem Grünbauer.
Hoe in Frankrijk het wegennet is vernieuwd met geld uit Nederland. Paarse vrijdag op scholen. De oorlog in Oekraïne. Canada wil de wet op euthanasie 'verruimen'. En uw huisdieren zijn een enorme last voor het klimaat. Gevolg: u gaat betalen.
Wat heeft het aankomende jaar voor ons in petto? Bij welke temperatuur springt u uit de pan?
'Word geen QR-code' is verschenen. Bestel nog dit jaar!
https://deblauwetijger.com/product/corey-lynn-wordt-geen-qr-code/
Bestel Arno's 'Eurobijbel' gesigneerd: https://deblauwetijger.com/product/arno-wellens-gesigneerd/
Of bestel de gewone versie: https://deblauwetijger.com/product/pre-order-arno-wellens-de-eurobijbel-tijd-om-te-kiezen/
Hoe bereid u uzelf voor op de digi-dictatuur in 2023? Natuurlijk met onze Digi-dictatuurbundel voor slechts 75 euro!
https://deblauwetijger.com/product/digi-dictatuurbundel-2023/
Hierin leest u niet alleen wat het plan is met de digitale Euro, waar de CBDC's vandaan komen, maar ook wat u ertegen kunt doen.
U moet uzelf en de mensen om u heen wapenen tegen hetgeen er over ons uitgerold wordt en met deze bundel bereidt u zich helemaal voor.
U krijg vier boeken voor de prijs van 2:
Arno Wellens' Eurobijbel
Epoque Magazine nr. 17 & 18
Corey Lynn ~ Word geen QR-code!
We gaan deze bundel vanaf 20 december verzenden! Dus PRE-ORDER nu!
De nieuwste druk van 'Imperium USA' is net in huis! Dit is het boek dat door Ab Flipse van harte werd aanbevolen bij GoldRepublic: https://deblauwetijger.com/product/daniele-ganser-imperium-usa-een-wereldmacht-zonder-crupules/
En de nieuwe voorraad Epoque-cassettes is binnen en kunnen we nu heel erg voordelig aanbieden. Berg elke jaargang Epoque nu in stijl op, in deze linnen cassettes met gouden opdruk!
https://deblauwetijger.com/product/luxe-schuifcassette-voor-epoque-magazine/
PRE ORDER Epoque 18 vast: https://deblauwetijger.com/product/epoque-18-de-going-direct-reset/
INFO & BESTEL de dikke bestseller van Kennedy voor slechts 24,95!
https://deblauwetijger.com/product/robert-f-kennedy-de-gevaarlijkste-dokter-op-aarde/
'Permafrost, de geschiedenis van de westerse geopolitiek van 1914 to nu':
https://deblauwetijger.com/product/tom-zwitser-permafrost/
'Alles is nep. Hoe Xi Jinping de wereld op slot deed': https://deblauwetijger.com/product/alles-is-nep-hoe-xi-jinping-de-wereld-op-slot-deed/
Iedere order in de webwinkel wordt nu verzonden met een gratis boek!
Abonneer je ook via www.epoque.media of bestel het gloednieuwe nr. 17 over CBDC's los via de Blauwe Tiger webwinkel
https://www.deblauwetijger.com/winkel
Stralingsvrij TELEFOONHOESJE: https://deblauwetijger.com/product/absolute-privacy-met-dit-telefoonhoesje-dat-alle-signalen-blockt/
Hij is er: BESTEL de nieuwe Epoque 17 die volgende bij de abonnees op de mat valt! https://deblauwetijger.com/product/epoque-17-over-cbdc-central-bank-digital-currency/
De langverwachte, vertaalde toptitel uit de VS waarin onder meer de moord op Kennedy haarfijn op het conto van de CIA geschreven wordt. Deze baksteen is een standaardwerk over de direct al criminele begintijd van de CIA en het ontstaan van de Amerikaanse deep state: "Het schaakbord van de duivel. Allen Dulles, de CIA en het ontstaan van Amerika's geheime overheid". Karel van Wolferen en Tom Zwitser zijn er fan van, maar Catherine Austin Fitts ook:
"Talbot heeft het beste boek over de moord op Kennedy geschreven. Hij noemt de verantwoordelijken met naam en toenaam en weeft een fascinerend stuk Amerikaanse geschiedenis ineen. Wanneer je de Amerikaanse deep state wilt begrijpen, mag je dit boek niet missen"
Bestel de gesigneerde vierde jaargang van Epoque!
https://deblauwetijger.com/product/limited-edition-exclusieve-gesigneerde-4e-jaargang-epoque-magazine-in-linnen-cassette/
Wilt u bijdragen aan ons proces tegen de machtige NCTV? Wij zijn er heel blij mee! Koop een boek of maak een gift over naar Stichting de Blauwe Tijger te Groningen, IBAN: NL76INGB0000592971 paypal: [email protected]
De laatste weken zijn er talloze aanbiedingspaketten van onze titels gemaakt: Totalitarismebundel
https://deblauwetijger.com/product/enorme-korting-totalitarismebundel/
De leugenmedia
https://deblauwetijger.com/product/114213/
Het echte Europa
https://deblauwetijger.com/product/113607/
Oorlog & propaganda
https://deblauwetijger.com/product/aanbiedingsbundel-oorlog-propaganda/
U kunt ze bestellen in de webwinkel.
Ga naar https://www.deblauwetijger.com/winkel voor relevante, actuele en schitterende nieuwe titels en herdrukken:
We willen het contact met u nooit verliezen, zeker niet omdat de censuur steeds erger wordt! Meld u daarom aan op BlueTube:
https://deblauwetijger.com/administratie/klant/registreren/
-
10:12
Ken LaCorte: Elephants in Rooms
16 hours agoIt's not just about intelligence
482 -
1:43
NAG Daily
14 hours agoNEWS HEADLINES FOR DUMMIES W/GREENMAN REPORTS
46 -
26:48
Anthony Rogers
13 hours agoCandlebox Interview — Daytona Speedway
461 -
8:19
MattMorseTV
16 hours ago $8.96 earnedSchumer’s SECRET PLAN just got LEAKED.
12K45 -
2:50:34
Side Scrollers Podcast
20 hours agoTony Blair SHILLS For Digital ID + UK BLOCKS 4Chan + Hasan DogGate ESCALATES + More | Side Scrollers
72.9K18 -
2:00:45
The Michelle Moore Show
20 hours ago'President Trump on Heaven, Vaccines, and Pam Bondi' Guest, Lt. Mark Taylor: The Michelle Moore Show (Oct 13, 2025)
23.9K116 -
8:13
GritsGG
16 hours agoMy Thoughts on BF6 & Warzone! Rank 1 Player Discusses!
16.7K -
LIVE
Lofi Girl
2 years agoSynthwave Radio 🌌 - beats to chill/game to
221 watching -
1:47:20
Badlands Media
17 hours agoBaseless Conspiracies Ep. 154: The Death of Kurt Cobain – Murder, Media, and the Cover-Up
53.7K44 -
2:04:08
Inverted World Live
11 hours agoRex Jones Calls In From The Gray Area | Ep. 122
51.5K7