7 months ago

Kilmato afera – top 10 faktų (pildoma) [28]

"Versmės" leidykla pristato "YouTube" vaizdo kanalo "Kramola" (rus. "maištas") įrašą "Visa tiesa apie visuotinį atšilimą – top 10 faktų apie visuotinę klimato aferą", kuris nuo pasirodymo 2019-10-09 jau yra surinkęs daugiau kaip 1 mln. peržiūrų.

- Štai JAV mokslo akademijos prezidento (1962–1969) Frederick'o Seitz'o išvada, po kuria pasirašė 15 tūkst. jo mokslo kolegų: "Nėra jokių įtikinamų mokslinių įrodymų, kad antropogeninis, t.y. žmogaus veiklos sukeltas anglies dvideginio ar kitų šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimas sukelia ar gali sukelti artimiausioje ateityje katastrofišką Žemės atmosferos šilimą bei jos klimato sunaikinimą."

Peržiūrėję šį vaizdo įrašą sužinosite, kad:
- Per paskutiniuosius 15 tūkst. metų mūsų planeta yra pergyvenusi natūralius 10-ies laipsnių temperatūros pakilimus, taip pat tokius pačius atšalimus.
- Kioto protokolas ir visuotinio atšilimo problema nėra moksliškai pagrįsti, taip pat nėra jokių įrodymų, kad atšilimas tęsis.
- Ne temperatūra kyla nuo anglies dvideginio koncentracijos didėjimo atmosferoje, o anglies dvideginio daugėja, nes darosi šilčiau.
- Anglies dvideginio koncentracijos padidėjimas yra labai naudingas planetai – padeda atsistatyti augalų masei iškirstų miškų vietose, padidina žemės ūkio produktyvumą.
- Žmonėms labiau pavojingas gresiantis atšalimas, nei atšilimas: Anglijoje dėl "mirties nuo šalčio" kasmet vidutiniškai miršta daugiau kaip 25 tūkst. žmonių.
- "Žmogaus veiklos sukeltas atšilimas – tai mistifikacija, sugalvota elito, kad iš to darytų pinigus" – tai JAV prezidento Donald'o Trump'o citata.
- Tikrasis melagingos antropogeninio atšilimo teorijos tikslas yra "pinigų darymas" – šios teorijos propaguotojai kasmet "praplauna" daugiau kaip 150 mlrd. dolerių tariamai kovai su 1,5 laipsnio atšilimu, atsirandančiu dėl natūralių geofizinių Žemės procesų, kurie visiškai nepriklauso nuo žmogaus veiklos.

Išvertė ir lietuviškai įgarsino "Versmės" leidykla. Tai 28-asis „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašas, vaizdo įrašų dalinimosi platformose „YouTube“ ir "Rumble" paskelbtas 2022-10-31.

Šio vaizdo kanalo įrašai taip pat skelbiami "Versmės" leidyklos tinklapyje https://versme.lt/vaizdo_kanalas.htm .

Visą filmo garso takelio tekstą galite skaityti https://versme.lt/vaizdo_kanalas_tekstai.htm .

Šio vaizdo įrašo originalą galite žiūrėti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=g8fitkZvLzE&t=21s .

PAPILDYTA:
Į klimato aferistų Egipte 2022 m. lapkričio 6-18 dienomis surengtą jau net 27-ąją Jungtinių Tautų klimato kaitos konferenciją COP27 atskrido 400 privačių lėktuvų, susirinko 33000 (!) žmonių, tarp jų JAV prezidentas J.Bidenas, Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas R.Sunakas ir kiti elito atstovai - grečiausiai gerai praleisti laiką ir prabangiai, skaniai pavalgyti mėsos, žuvies ir pieno patiekalų (o ne jų pačių propaguojamų vabzdžių ar kirminų baltymų), nes pačią konferenciją buvo galima tiesiog nesunkiai surengti naudojant "Zoom" nuotolinį susitikimą. Daugiau apie tai skaitykite šiame Infa.lt straipsnyje: https://infa.lt/80216/elito-veidmainyste-egipte-i-jt-klimato-konferencija-nusileido-400-privaciu-lektuvu/

https://www.alfa.lt/aktualijos/pasaulis/pagrindiniai-cop27-deklaracijos-punktai-deklaracija-ir-susitarimas-del-nuostoliu-ir-zalos/272829

https://infa.lt/81605/britanija-spjovusi-i-klimato-kaitos-tikslus-patvirtino-nauja-anglies-kasykla/

https://www.delfi.lt/tvarilietuva/aplinka/siltnamio-efekta-sukelianciu-duju-koncentracija-didziausia-per-420-000-metu-siulo-veiksminga-buda-problemai-spresti.d?id=91989921

https://www.laisvaslaikrastis.lt/klausas-svabas-nori-paskersti-milijonus-naminiu-kaciu-ir-sunu-jie-neva-kenkia-klimatui/

https://infa.lt/82161/es-pasieke-politini-susitarima-del-klimato-kaitos-istatymu-projektu-paketo/

https://infa.lt/82358/es-pirmininkaujanti-desiniuju-svedija-gali-tapti-problema-kairiesiems-klimato-kaitos-adeptams/

https://tiesos.lt/europos-parlamentas-grieztina-anglies-dioksido-ribojimus/

https://infa.lt/82427/sniego-pragaras-jav-neregeta-arktine-audra-elliot-seja-chaosa-ir-panika-video/

https://minfo.lt/mokslas/straipsnis/dr-joseph-mercola-kodel-veido-kaukes-jus-susargdina-o-ne-saugo-kaip-zadeta

https://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/puse-rusijos-prarijo-arktinio-salcio-monstras-mokslininkai-tokiu-ekstremaliu-reiskiniu-neregejo-desimtmecius.d?id=92291557

Jei turėtumėte pastabų, rašykite mums vaizdo.kanalas@versme.lt arba telefonu +370 698 20707 susisiekite su "Versmės" leidyklos vadovu Petru Jonušu, iš anksto dėkojame.

Jūsų „Versmės“ leidykla

Loading comments...