Nedostatek se rovna závislost to se rovná kontrola

1 year ago
7.37K

PODPOŘME A SPOJME SE S ČESKÝMI A SLOVENSKÝMI ZEMĚDĚLCI.
NEDOVOLME DIGITALIZACI ZEMĚDĚLSTVÍ
Nedostatek se rovna závislost to se rovná kontrola.
Jejich plán je COVID VÁLKA HLAD A DIGITÁLNÍ KONCENTRÁK
Jsme Československo, dodnes platné zákony 424/1991 a 327/1991 (Ústavní zákon č. 327/1991 Sb. Platnost od 16.08.1991). Lidé vezměte moc do svých rukou. Nejsme v EU, nejsme v NATO. Znárodníme co nám ukradli.
-— Hned se tím také vyřeší ENERGETICKÁ KRIZE !!! —-

Holandsko, které je druhý největší vývozce jídla na světě. Proč holanská vláda a její premiér Mark Rutte, který je kompletně ve vlastnictví Světového Ekonomického Fóra, Klause Schwaba.
https://stop5g.cz/svetove-ekonomicke-forum-a-digitalizace-lidi/

Proč, právě oznámil, že se zaměří na zemědělce, aby je zničil a dostal je ze země. Právě proto se dějí všechny zemědělské protesty v Holandsku.

Proč v čase potravinového nedostatku a problémů v dodavatelských řetězcích se zaměřujete na druhého největšího vývozce jídla na světě, aby jste zničil jeho zemědělský základ?

https://stop5g.cz/patenty-od-psyops-k-neurologickym-valkam-monitorovani-lidi-pomoci-globalni-site-napr-telefonni-site-internetu-claudovy-fyziologicky-monitorovaci-system/

PROČ TO DĚLÁTE!!!

Jestliže lidé jsou na Vás závislí, abyste jim dal z toho co zbylo, tak je kontrolujete. Když je dostatek jídla a je levné, tak je nekontrolujete. Když je dostatek energie a je levná tak nekontrolujete lidi.

Nedostatek se rovna závislost to se rovná kontrola.
https://stop5g.cz/covidpass-diktatura-socialni-kreditni-system-5g-biometricka-sit-lidske-inzenyrstvi-vakcinacni-apartheid-cenzura-fema-elektronicke-otroctvi/

A to je proč se zaměřují na potravinový řetězec, dodávky energie, všechno zaměřují ...
PODPOŘME A SPOJME SE S ČESKÝMI A SLOVENSKÝMI ZEMĚDĚLCI.
NEDOVOLME DIGITALIZACI ZEMĚDĚLSTVÍ

Prosím podpořte projekt STOP5G.CZ. Vaše příspěvky pomáhají zvládat měsíční platby a udržet portál v chodu. Jsme rádi za vaši pomoc a podporu, do zprávy prosím napište DAR.

CZK účet v Air Bank: 1166185011/3030
IBAN: CZ9230300000001166185011 BIC: AIRACZPP

Loading comments...