Dr. Peter Chambels, Podplukovník - 5G, vakcíny a nano

1 year ago
32.7K

Chambels: Dostal jsem injekci a první příhodu - říkejme jí závrať - jsem zažil při jízdě přes hranice. Během cesty jsem měl další zážitky, které mé příznaky zhoršily: závratě, hučení v uších, mozková mlha a problémy se zrakem. V té době procházelo mým zdravotnickým oddílem asi 3000 vojáků. Dal jsem jim to, co jsem viděl, že mám udělat a to na základě armádních pravidel, které říkají, že při povoleném nouzovém použití musím poskytnout informovaný souhlas. Tečka. Udělal jsem to. Tehdy jenom 6 lidí z 3000 si to vzalo.Můj šéf, chirurg, který má vyšší hodnost mi zavolal a řekl mi, že mám padáka a necháme tě odejít.

Chambels: Existují však i další problémy, které souvisejí s 5G a jeho vlivu na neurologické záležitostmi, je to jako hodin plyn na oheň. Když mluvíte o radiaci v mikrovlnné formě, když je to pulzované, to je ten klíč, ta pulzace. Tkáně nemohou přijímat tuto vícenásobnou pulzaci.Mohou uvolnit nějaký druh látky, nebo mohou poškodit trvale ústní sliznici, s takovými věcmi se setkáváme při úrazech způsobených ozařováním.

V krvi dochází ke změnám, které se nazývají Rouleauxův fenomén. což způsobuje, že se červené krvinky deformují a hromadí se na sobě. Což může vést ke sraženinám nebo problémům se srážlivostí krve.

Děje se zde oxidační stres, který dlouhodobě může způsobit rakoviny.Dlouhodobě ovlivňuje náš imunitní systém. Když tyto pulsy jsou vedeny určitým způsobem, roztrhají tkáně. Dochází ke krvácení z úst, z otvorů.

Když máte vakcínu alespoň typu Marburg nebo Ebola a vypustíte je a a berete to pozitivně. Je to druh organismu s velmi nízkou přenositelností, ale extrémně smrtící, vysoký stupeň úmrtí. Ale to nemá být něco, čeho bychom se měli bát. Nenechte strach, nežijte v prostoru strachu. Nenechte se tím pohltit. To je co chtějí. Správně. Jen musíme říct NE. Je to informační válka. Je to skutečna válka pro vaší mysl a srdce.

Je možné kontrolovat mysl lidí a chování s 5G?

Odpověď je ANO. Jestli jdete zpátky do roku 1976 (US3951134A), Agentura obranného zpravodajství zveřejnila dokument
https://stop5g.cz/seznam-patentu-kontrola-a-zmena-mysleni-chytra-sit-o-vas-bez-vas/

To odhaluje mnoho informací v tomto smyslu. Dělají to zkrátka už dlouho. Signál 0,5 Hz – velmi slabý signál – má schopnost ovlivnit to, jak se lidé cítí - dobře, špatně, šťastně, všemi způsoby ... To vše se děje již dlouhou dobu.

Dr. Charles Lieber, najdete, že udělal atomové tranzistory na lipidových nanočásticích a změnil je v nanoboty.
https://stop5g.cz/patenty-nanotechnologie-charles-m-lieber-nanorouter-nano-rozhrani-topologie-site-wnsn-nanonody-mobil-jako-brana/

Zpráva mluví o tom, že jsou tak malí, že mohou vstoupit do mozku a skutečně ovládat lidi. Dokonce to není ani nová technologie.

Podívejte se na postmarketingovou studii společnosti Pfizer. Uvedli 1291 různých stavů, které představovaly závažné nežádoucí příhody zvláštního zájmu. Vymazání genu 1p36 je genetické onemocnění. Rodíte se s ním. Nicméně je to závažný nežádoucí účinek číslo jedna. A když se podíváte na symptomatologii toho, uvidíte, že jde o eliminaci frontálního kortexu. Eliminace části mozku, kde přemýšlíte, kde děláte rozhodnutí, je číslo jedna v nežádoucích efektech v seznamu Pfizer. Ano, máte pravdu, nebo ať jsou to nanoboti, jenom ničí mozky lidí … To je v čem jsme. Správně. Maria, to je informace, kterou chtěl Pfizer tajit 75 let.

https://vlnovagenetika.cz/experimenty-genovych-chimer-biotron-a-mikrovlnny-prenos-biologickych-informaci-dna-je-jako-magnetofon-mikrovlny-a-5g-tsian-kanchzhen-patent-ep0872549a1/

Prosím podpořte projekt STOP5G.CZ. Vaše příspěvky pomáhají zvládat měsíční platby a udržet portál v chodu. Jsme rádi za vaši pomoc a podporu, do zprávy prosím napište DAR.

CZK účet v Air Bank: 1166185011/3030
IBAN: CZ9230300000001166185011 BIC: AIRACZPP

Loading 1 comment...