Stew Peters a Mark Stell: 5G + COVID VAKCÍNA = ZABIJÁCKÝ SPÍNAČ

1 year ago
27.5K

Technologie 5G má být mnohem rychlejší a mnohem silnější. Přirozeně to znamená mnohem silnější radio vlny, které šlehají všude. Všechen čas. To nemůže být zdravé pro lidí. (https://stop5g.cz/riziko-5g-vedecka-perspektiva/)

Pravda je, že se nikdo neobtěžoval to kontrolovat a jestli to udělali, tak kdokoliv, kdo kontroloval, tak se necítil, aby to reportoval. Protože přesně ví, co to je.
Mark Steel říká, že také ví co to je. Steel je inženýr, a říká že pracoval na tajném vědeckém výzkumu s Britskou vládou. Věří, že 5G pracuje zajedno s COVID bio zbraňovými injekcemi, mylně nazývanými bezpečné a efektivní vakcíny. Aby se staly globálním zabijáckým vypínačem. Který může být použit ke genocidě planety.

Slyšeli jsme o tom hodně, chceme se o tom víc naučit, děkujeme, že jste přišli Marku Steel. Vážíme si, že jste tady. Děkuji Stew, vážím si toho, že jste mi dali možnost dát tuto informaci ven k širší populaci.

Jistě. Takže tvrdíte, že síť 5G je ve skutečnosti úzce propojena, nebo komunikuje se všemi těmi lidmi, kteří byli očkování těmito biologickými zbraněmi. Chci všem připomenout, že jsme viděli mikroskopické obrázky samo sestavujících elektrických obvodů, nanotechnologie, uvnitř těchto vakcín. Takže tvrdíte, že je to absolutně propojeno. Co se stane?

Absolutně ..., 5G spektrum, hlavní část je sub-GHz (od 0,7GHz, 30GHz je délka 1cm), což je radar s dlouhým dosahem.
(https://stop5g.cz/5g-vysilace-chemicke-nano-vstrikovani-vysoce-prevodova-dielektricka-cockova-antena-3d-mapy-868-mhz-chemtrails-vybaveni-pro-bojiste/) Hlavním příběhem 5G průmyslu je, že je to milimetrová vlna (300GHz). Je součásti 5G, ale není jeho hlavní část. Umístění těchto antén na každý sloup pouličního osvětlení, každých pár metrů není přesným popisem tohoto příběhu. Sub-GHz (od 0,7 GHz) má dlouhý rozsah. Není to jen ten dlouhý rozsah, ale je to také spektrum pro biometriku. Jak pochopit biometriku lidí je u těch, kteří mají chytré hodinky, které sledují biometrické údaje. Je několik druhů teto technologie.

Nicméně, injekce, COVID-19 vakcíny je nano metalická anténa.
https://stop5g.cz/berkeley-nano-radio-v-jedne-uhlikove-nanotrubicce-2007-lepsi-nez-mobil-samostavejici-mikrotubule-a-nanotrubicky-z-uhliku-a-z-grafenu-ovladani-lidi-a-vedomi/ je z oxidu grafénu, je samo sestavující jak jste uvedl. V základu je to malá elektronika. A co mi to umožňuje dělat, je rozumět biometrice člověka. Fakt, že jednou jakmile rozumím biometrice. Pak člověka mohu zasáhnout autonomním procesem (útokem).

v základu mohu zrušit vlny srdce (zastavím srdce), nebo přeruším bloudivý nerv.
(https://stop5g.cz/magnetogeneticke-vakciny-umely-protein-vypinani-a-zapinani-neuronu-smyslu-tela-a-svalu-darpa-biomarkery-ferritin/) Existuje mnoho způsobů, jak tato biometrická síť může být použita k útoku na člověka (skupinu lidí).

Očividně to potvrzují i zpravodajské dokumenty, které jsme získali. Vypovídají o smrti (likvidaci) velkého počtu lidí, v Americe je to asi pár set milionů, 55 milionů ve Velké Británii je reportováno do konce roku 2025.

Již vidíme zvýšenou úmrtnost, to není skutečný zabíjení. To je jen tím, že technologie je docela problematická. A spěchá se na technologii, je to uspěchané. Lidé jsou z ní nemocní, padnou na zem mrtví, zatímco toto zařízení se samo sestavuje a buduje tuto nano částicovou anténní sít přes chemtrails.

Nastavíte toto magnetického pole v lidském těle, které pak přitahuje všechny ostatní kontaminace, nanočástice které jsou z chemtrails, jídla, vody a tak dále.

Takže budujete tuto anténu k vydržování autonomního člověka, která umožňuje jeho kontrolu. To se nestane, protože EI systém, EI síť převezme plnou kontrolu nad celou sítí těchto nano antén (Umělá Inteligence?) které se nadále vstřikují do lidských těl (pod záminkou různých smyšlených virů). Dejte jim vědět, je to skutečně důležité, kdokoliv kdo byl očkovaný, musíte se sami jít otestovat, dostaňte neodymový magnet. Dostanete ho na e-Bay, na mnoha místech a můžete otestovat místo kolem vpichu. Ujistěte se, že kůže je pěkná a suchá, protože teplota zvyšuje pot, stejně jako prediabetes řízený vakcínou, mohou vést k tzv. "lepkavé kůži". Ujistěte se, že je vaše pokožka pěkná a suchá, použijte pásky, cokoliv, ujistěte že jsou suché. Co uděláte je, že nalákáte nano, tyto grafenové nano meta antény, které do vás vstříkly, tím že přiložíte tento neodymový magnet. Děláme to tady ve Velké Británii a máme tady skupinu lidí nazvanou "MAGNETEERS". To probudilo zatím obrovské množství lidí.

V souvislosti s tímto genocidním spiknutím, s touto mřížkou, zla proti lidem spáchané darebáky ze Světového ekonomického fóra a loutkami, které pro ně pracují. Jejich plán je zotročit celé lidstvo.

Loading comments...