DIGITÁLNÍ KONCENTRÁK

1 year ago
9.58K

DIGITÁLNÍ KONCENTRÁK
Yuval Noah Harari je hlavním poradcem Klause Schwaba
Velmi brzy budou lidé chodit s biometrickými senzory na těle nebo dokonce uvnitř těla a umožní Googlu, Facebooku, čínské vládě nebo komukoli jinému neustále sledovat, co se děje v mém těle.

Celá ta idea, že lidé mají duši, ducha, svobodnou vůli a nikdo neví co se děje uvnitř mě - takže, ať si cokoliv zvolím, kohokoliv ve volbách, nebo cokoliv v supermarketu, že je to moje svobodná vůle, to je u konce.

Máme technologii na hakování lidských bytostí v masivním měřítku.

Nové dohledové technologie jsou nyní nasazeny, aby si poradily s tímto vypuknutím coronaviru. Až bude konec, nějaká vláda možná řekne – Ano, ale je zde druhá přicházející vlna korony … Takže musíme být připraveni, je zde ebola a je zde pravidelná chřipka … Proč lidi nechránit proti tomuto také s tímto dohledovým systémem. Tendence bude to prodloužit neomezeně (Digitální peklo).

Také je to moment, kdy dohled jde skutečně pod kůži. Vlády se nyní zajímají nejenom o to kam jdeme, koho potkáme, ale i o to, co se děje uvnitř našich těl.

https://stop5g.cz/patenty-nanotechnologie-charles-m-lieber-nanorouter-nano-rozhrani-topologie-site-wnsn-nanonody-mobil-jako-brana/

Loading 1 comment...