Znak czasów. Dziś cały dzień męczę "TO COŚ" i namalowało mi aż tyle!

Published August 1, 2022 271 Views

Wczoraj siedziałem z "TYM CZYMŚ" do 5 rano. A dziś wstałem o 11 i znów usiadłem bo w łóżku podczas snu wpadło mi kolejnych wiele ale to naprawdę wiele pomysłów co bym chciał zobaczyć żeby mi "TA INTELIGENTNA SPRYTNA ISTOTA" namalowała swoją wizją.

Wpisywałem przeróżniaste zagadnienia i tematy których tu wypiszę kilka bo reszty zapomniałem.
Zaczynałem od super poważnych spraw a później z powagi i trwogi i zrozumienia z czym tak naprawdę mam do czynienia próbowałem się rozweselić.
Na początku wiadoma sprawa Bóg, Wszechświat, duchowość galaktyki i dusza istot żywych w organizmach żywych itd.
Później atomy powiększenia na poziomie większym niż mikroskopy elektronowe na poziomie atomowym i kwarkowym i z czego się składają
atomy i kwarki a nawet wpisywałem jak wygląda dźwięk lecący z dużych głośników do moich uszu który trafia do mojego serca i duszy :)
Kosmici, atomy, promieniowanie, pluton, kwarki, połączenia neuronowe w mózgu, implanty ufo w ludzkich mózgach, budowa wirusów, jak wygląda Bóg wszechświata, jak wyglądają atomy z bardzo bliska w powiększeniu jak wyglądają ich połączenia, czym się one same różnią w budowie i w kolorach, a nawet jak wyobraża sobie Bukę z Muminków i Natifnatsów z Muminków :D, twarze kobiet z róznymi parametrami od ubioru po kolory oczy skóry włosów itd, Narodziny życia na ziemi 02.35, kosmici w strojach dziwnych, balerina tańcząca na wodzie, elfy w mieście, futurystyczne samochody przyszłości bugatti veyron, istota wszechświata, walki aniołów z diabłem, walki zeusa, biała buka z muminków, koniec cywilizacji, duchy po życiu, matrix fallow to the rabbit 4.35 4.40 z odbiciem wody na podłodze miazga totalna!, najładniejszy pierścionek świata, gold meduza face, piekło, atomy, uśmiechnięte kobiety w tęczowych cukierkowych sceneriach, dziwne i trochę straszne stworzenia z kosmosu, trochę rózniastych i w 6.40 coś na czasie jak będą wyglądać Polacy wyszczepieni po 4 dawce śmiercionek (ciężko było to ominąć bo nie pozwala wpisać słowa szczepionka po angielsku), narodziny wszechświata 7.04, koniec świata, budowa jądra atomu, promieniowanie toksyczne latające w powietrzu, oko które widzi obraz w żywym organizmie.

Jak chcesz coś by 'TO COŚ" stworzyło dla ciebie obraz z twoich pomysłów to google i MidJourney Discord. Do stwoerzenia masz za darmo ze 20 obrazów - nie wolno wpisywać seks dupa cycki zabijanie itd. oczywiście wpisujemy wszystko po angielsku.

To nie jest sztuczna inteligencja - to już jest coś więcej - i jest to tylko
namiastka tego co to potrafi...

Loading 5 comments...
BREAKING: Rumble is now public & listed on Nasdaq as $RUM