חורים בשיניים ותזונה על פי תגליות הרפואה החדשה

2 years ago
20

מה גורם לחורים בשיניים (לא חיידקים ולא חומצה), איך אפשר לסגור אותם בעצמכם עם תזונה ראויה ומה מראות תגליות רפואה החדשה לגבי הקונפליקט שמביא להווצרותם מלכתחילה ולגבי השלב בו קריטי להזין כראוי את הגוף.
-----
הערה: הסרטון מיועד להציג את הקשר בין תזונה ראויה ודחוסה תזונתית במהלך שלב התיקון של התב"מ, כפי שהיא יכולה להשפיע על בריאות השיניים בפרט ועל יכולת הגוף להשתקם ממחלות בכלל. התזונה הדחוסה תזונתית לפי פרייס, מבוססת על מזון רב מן החי (ביחד עם מזון צמחי שהוכן בצורה מסויימת) שאפיין את החברות הפרימיטיביות אותן חקר, והוא מציין כי מחקרו לא מצא אף חברה פרימיטיבית שבה אין כלל מזון מן החי בתזונה.
רמיאל נגָל מציע בספרו (קישור להלן) גם אופציות תפריט למי שדבק בתזונה צמחונית, אך מציין כי היא בעייתית, בעיקר בגלל הקושי להשיג מספיק ויטמינים מסיסי שומן, קושי המתגבר לכדי מכשול לא עביר בתזונה טבעונית, לדעתו.
הקושי הזה, על תוצאותיו הבריאותיות השליליות עבורי, הוא שהביא אותי להפסיק את תזונתי הטבעונית ולעבור לתזונה מן החי, בעיקר. זהו נסיוני ודרכי האישית, והיא אינה שוללת את האפשרות שאנשים הבוחרים בתזונה טבעונית לחלוטין יהיו בריאים בשיניהם וגופם לאורך זמן. אם הצלחתם בכך, אתם מוזמנים לשתף מנסיונכם בהערות.
בהצלחה לכל, גדעון כינר

==========
אתר המרכז הישראלי לרפואה החדשה: https://gnm-il.com
קורס יסודות הרפואה החדשה: https://gnm-il.com/gnm-basic-course/

==========
** תניית פטור: תוכן הסרטון אינו מהווה המלצה או התוויה רפואית. התוכן מיועד להשכלה כללית בלבד. השימוש במידע על אחריות מי שבוחר להשתמש בו, בלבד! )

==========
אנו מברכים על תגובות ושאלות בערוץ, ובלבד שהן נושאות ערך, כתובות בצורה ראויה ומכבדת ואינן קנטרניות. תגובות שאינן עונות לכללים אלו תימחקנה.
=====================
קישורים:
המחקר 'תזונה וניוון גופני' מאת וסטון פרייס (אנגלית):https://gutenberg.net.au/ebooks02/0200251h.html
הספר 'ריפוי עששת' מאת רמיאל נגָל (אנגלית): https://www.amazon.com/Cure-Tooth-Decay-Cavities-Nutrition/dp/1434810607
מאמר בעברית מאתר פליאוסטייל: https://did.li/westonpriceheb
אתר 'קרן וסטון פרייס' (אנגלית) מכיל מידע רב ועדכני לגבי תזונה מרפאה על פי משנתו: https://www.westonaprice.org/
קישור חלופי לסרטון: https://youtu.be/7su-UNHpHVs

Loading comments...