11 months ago

"Zmartwychwstały Jezus to fake news" - padło z ust zła

Zło to przeciwieństwo dobra. Oczywistym jest, że ludzie wybudowani przez Boga na fundamencie Boga odrzuciliby je, widząc je w czystej, niezakamuflowanej postaci. Dlatego też dla zwiedzenia ludzi, przebiera się ono w naukę, postęp, wygodę, bezpieczeństwo i wiele innych. W rzeczywistości będąc jedynie odczłowieczeniem, zagładą miłości, wdzięczności, bezinteresowności, pokory, modlitwy, sensu życia i wielu, wielu innych darów jakimi jakże obficie obdarował nas JEDYNY PAN.
Oto kolejna odsłona misternie przebranego zła, które o swoich zamiarach zabicia w ludziach Boga, człowieczeństwa, wolnej woli, wiary - mówi już wprost.
Zdarzyło nam się urodzić i żyć w czasach, o których poprzednie pokolenia mogły jedynie czytać w Biblii. My widzimy to wszystko na własne oczy a nasza postawa jak nigdy dotąd ma znaczenie. Odrzućmy obawy, lęk. I zawsze w chwilach zwątpienia powtarzajmy te trzy proste słowa, pokładając w nich absolutnie całą swoją ufność. Bowiem On najlepiej wie, jak naszym życiem i losami tego świata pokierować, aby finalnie dobro zwyciężyło nad złem.
BĄDŹ WOLA TWOJA (nie moja)
*
*
źródło:
https://youtu.be/2S2Zs44nP6c
*
Dodam że w ostatnich dniach aż dwukrotnie (na platformie fb - miesięczny ban, na rumble - skasowanie materiału i groźba usunięcia kanału) cenzura skasowała moje publikacje dotyczące wiary i fałszerstwa w kościele katolickim, z obecnym - fałszywym papieżem na czele. To wiele ukazuje, w jaką stronę zmierzamy.

Loading 14 comments...